Şirket Profilimiz
Mertay Makina

MERTAY MAKİNA

 

Firmamız 2007 yılında “BMS MAKİNA - MEHMET ÖZTÜRK” ismiyle Şahıs firması olarak sektörde hizmet vermeye başlamıştır. Her geçen gün kendini geliştirmiş ve bunun sonucunda 2008 yılında MERTAY METAL SAC MAKİNA LTD. ŞTİ. olarak ünvanını ve vizyonunu yenilemiştir. MERTAY MAKİNA olarak marka tescilini de başarıyla gerçekleştirerek bu sektörde konusunda uzmanlaşmaya devam etmiştir. Bu alanda daha cesur adımlar atarak TÜBİTAK ve KOSGEB destekli “ PATENT ” ve “ FAYDALI MODEL ” projelerini üreterek yeni tasarımlara Patent almayı başarmıştır.


MERTAY MAKİNA olarak Proje Tasarımları, Hidrolik, Pnömatik, PLC ve CNC’li Otomasyon Sistemleri, Konveyör Sistemleri, Aparatlar Fikstürler, Enjeksiyon Kalıpları, Kesme ve Delme Kalıpları Özel Makine İmalatları, Makine Revizyon ve Bakımları, Her türlü Endüstriyel Çelik İşleri (Paslanmaz - Siyah - Alüminyum), Çelik Malzeme den Tanklar - Taşıma Arabaları - Taşıma Kasaları, Aluminyum Sigma Profilden Çalışma Sehpaları - Çalışma Masaları - Çalışma Bankoları - Göz Kontrol Masaları, Çelik Konstrüksiyon, Mekanik Tesisat İmalatları ve Montajlarını yapmaktadır.

 

Misyonumuz

Karşılıklı saygı çerçevesinde, Kaliteden ödün vermeden, Çalışanlarımızın, Müşterilerimizin, Tedarikçilerimizin ve Rakiplerimizin şirketimize gösterdikleri güveni en yüksek seviyeye çıkartmak, mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak , İş güveniği ve İşçi sağlığını konusunda çalışanlarımızı eğitmek, etik değerlere, doğaya ve çevreye sahip çıkmak, yaratıcılığı ve yenilikçiliği teşvik etmek her zaman misyonumuz olmuştur.

 

Vizyonumuz

Türkiye'de ve Dünya'da, Makina, Mekanik, Çelik, Otomasyon, İmalat sektöründe ve Yönetim anlayışında öncü, dinamik kendini yenileyebilen Marka bir firma olmaktır. Teknoloji ve deneyimlerimiz sayesinde müşterilerimize, beklentilerinin üstünde hizmet sunmaktadır.

 

MERTAY MAKİNA olarak siz değerli müşterilerimizle çalışmak ve sürekli iş ortağınız olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.