HAKKIMIZDA

Mertay Metal Makina, 2007 yılından bu yana Bursa lokasyonun da hizmet vermektedir. 2500m2 kapalı alanda Makine ve Çelik Konstrüksiyon olmak üzere iki bölümde hizmet vermektedir, bünyesinde bulundurduğu 20 Beyaz Yaka, 40 Mavi Yaka ve 5 İdari Personel ile hizmet vermektedir. Özel Makine İmalatı, Talaşlı İmalat, Çelik Konstrüksiyon, 3D SLS teknolojisi ile Printer baskı ve Kaynaklı imalat sektöründe faaliyet göstermektedir. Yenilikçi mühendislik çözümleriyle öne çıkarak, sektörde lider konumumuzu koruyoruz.

Şirket Sunumumuzu İndirebilirsiniz

HAKKIMIZDA


Mertay Makina, 2007 yılından bu yana Bursa, Türkiye'de makine imalat, otomotiv ve parça işleme sektöründe faaliyet göstermektedir. Yenilikçi mühendislik çözümleriyle öne çıkarak, sektörde lider konumumuzu koruyoruz.

Kurumsal Mizyonumuz

Mertay Makina olarak, küresel bir perspektifle iş dünyasına odaklanıyor ve şu temel değerleri benimsiyoruz:

  • Yenilikçilik: Hızla değişen teknolojiye ayak uydurarak, müşterilere en son teknoloji ürünlerini sunmayı hedefliyoruz.

  • Müşteri Memnuniyeti: En üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak adına kaliteli ürün ve hizmetler sunuyoruz, müşteri ihtiyaçlarına öncelik veriyoruz.

  • İnsan Odaklı İstihdam: Çalışanlarımıza tatmin edici bir iş ortamı sunarak, işlerine duydukları bağlılığı arttırıyoruz.

  • Güvenlik ve Ergonomi: İş sağlığı ve güvenliği standartlarına uygun, ergonomik çözümler üreterek çalışanlarımızın ve müşterilerimizin güvenliğini ön planda tutuyoruz.

  • Çevresel Sorumluluk: Çevreye saygılı bir iş yapma anlayışı benimseyerek, üretim süreçlerimizi çevresel gerekliliklere uygun bir şekilde optimize ediyoruz.

  • Etik Değerler: İş yapış tarzımızda ve ilişkilerimizde etik kurallara bağlı kalarak dürüstlük ve şeffaflığı ön planda tutuyoruz.

Mertay Makina olarak, müşterilerimize özel ve kaliteli çözümler sunarak sektördeki öncü konumumuzu sürdürmekteyiz.

Vizyon

Mertay Makina olarak, sürekli olarak evrilen endüstri normlarını belirleyen ve müşterilerimize sınıfının en iyisi çözümleri sunan bir lider olmayı hedefliyoruz. Uzun vadeli vizyonumuz, sürdürülebilir teknolojik yeniliklerle donatılmış, küresel pazarda rekabet edebilir ve topluma değer katan bir makina mühendisliği firması olmaktır. Müşteri memnuniyetini, etik değerlere bağlılığı ve çevresel sorumluluğu temel alan bir iş kültürü ile geleceğin endüstriyel çözüm liderlerinden biri olmayı amaçlıyoruz.